Firma IV SAN BERNARD została założona w 1995 roku we Włoszech i jest wiodącym europejskim producentem preparatów do pielęgnacji zwierząt.

ISB wytwarza szeroką gamę produktów przeznaczonych dla różnych typów sierści i utrzymującą skórę w zdrowej kondycji.  Wszystkie produkty oparte są na naturalnych składnikach.

Firma zwraca szczególną uwagę na zdrowie zwierząt,  kondycję skóry i włosa, poprzez odpowiedni dobór składników użytych do produkcji preparatów i właściwe zastosowanie produktu. Techniczne wsparcie i szkolenia klientów to jedno z najsilniejszych atrybutów firmy ISB.

Firma ISB zaopatrując  swoich  klientów- groomerów w produkty wspiera ich jednocześnie w aspektach naukowych i marketingowych, co umożliwia opiekę nad psem i dbałość o jego zdrowie.

Dzięki tym atrybutom, firma ISB w ciągu mniej niż 10 lat pozyskała dystrybutorów w ponad 30 krajach i zmieniła punkt widzenia w jaki  postrzegany jest zawód profesjonalnego  groomera. ISB dostarcza produkty, które ulepszają końcowy efekt wizyty u groomera i dają klientowi satysfakcję o wiele większą niż to było w przeszłości.

Niezwykle istotna jest obszerna linia wyposażenia i akcesoriów dla groomerów, takich jak: stoły groomerskie, suszarki, wanny, nożyczki i meble, która  daje możliwość wyposażenia i przygotowania bardziej nowoczesnych, zaawansowanych i dobrze przygotowanych salonów groomerskich.

Firma dba o wizerunek swoich klientów, którzy doceniają wysoką włoską jakość i design.

 
__________________________________________________________________________________

Copyright  ©Tessab2009